Saltar al contenido

Windows 10 Yükseltmesi Nasıl Yapılır? Ücretsiz

Bilirsiniz ki bu tarz konuların bilgisayar üzerinde çok risk taşıyor. Merhaba ben yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ama Windows fiyatlarını görünce açıkçası moralim bozuldu. Öğrenciyim de ama yine de çözemedim lisans işini. Anlaşılan KMS yazılımlarını kullanmaktaki tek riskin indirilen exe dosyasıyla bulaşabilecek virüsler olduğunu zannediyorsunuz. Msguides tam anlamıyla bir kapalı kutu, kime ait olduğu, bağlanan bilgisayarlara ve topladığı verilere ne yaptığı asla bilinmiyor. Siz 3 senedir kullanırken bütün verilerinizin başkalarının eline geçmiş olması mümkün 1win.

 • Cihazda TPM 2.0 olmasına rağmen ve son sürüm BIOS güncellemesini yapmama rağmen bu hatayı almaya devam ediyorum.
 • Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.
 • Yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmaz izi olduğundan oldukça güvenlidir.
 • Bilgisayarım ikonuna sağ tıkla – özellikler yolunu izleyerek Windows sürümünüzü öğrenebilirsiniz.
 • Aynı zamanda eşsiz göz alıcı tasarımları ve zengin teknolojik görünümüyle cihazınıza renk katar.
 • Saçma sapan uygulamalarla vakit kaybetmeden sorunsuzca hallettim.

Lisans keyi girme işlemi yaptıktan sonra “slmgr /skms kms8.msguides.com” komutunu çalıştırarak KMS serverımıza bağlanmamız gerekiyor. KMS serverına başarıyla bağlandığınızda aşağıdaki mesajı alacaksınız. Kabul Et dedikten sonra kurulum size bir özet gösterecek. Burada Türkçe Windows 10 üstüne Türkçe Windows 11 yükseltme yaptığımız için her şeyin korunduğunu görebilirsiniz. Burada eğer temiz bir yükseltme istiyorsanız Saklanacakları değiştir diyerek istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.

Adım #4: “Bu bilgisayarı şimdi yükselt” seçeneğini işaretleyin ve İleri tuşuna basın.

Bildiğiniz üzere Microsoft 2016 yılının Haziran ayında tüm kullanıcılara sunduğu ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifini sonlandırmıştı. Fakat hâlâ resmi Windows 7 ve 8 sahipleri için ücretsiz yükseltme yapabilecekleri bir arka kapı bulunuyor. Gelin ücretsiz Windows 10 yükseltmesi nasıl yapılır? Desteklenmeyen bir bilgisayara Windows 11 nasıl yüklenir? Ofiste kullandığım 5 yıllık Ryzen X bilgisayarım Windows 11’in işlemci gereksinimini karşılamıyor. Cihazda TPM 2.0 olmasına rağmen ve son sürüm BIOS güncellemesini yapmama rağmen bu hatayı almaya devam ediyorum.

 • Microsoft, yüksek performans ve geniş depolama alanıyla oyunsever müşterilerine bu sistemi sunar.
 • Ayrıca bu sistem, uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir.
 • Ayrıca, kötü amaçlı dosyalara karşı korunmanıza yardımcı olur.
 • Bu sistem, yapmakta olduğunuz işleri hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmenizi sağlar.

Cihaz ayarlarınızı ve bildirimleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca bu sistem, uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir. Evlerde şahsi kullanıma ya da aile bireylerinin ortak kullanımına uygun olarak üretilir. Windows 10 Pro ürün anahtarı ile bilgisayarınıza format atmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Sunucunuzu veya yazıcınızı oldukça kolay bağlayabilirsiniz .

Windows 10 Ürün, Lisans Anahtarı Ürünleri Trendyol’da!

Tüm dosya saklama seçeneklerinizi düzenledikten sonra Windows 10 yüklemesine hazır hâle geleceksiniz. Son adımda basitçe yükle butonuna tıklayın ve Windows 10 yüklemesini başlatın. Bu işlem biraz uzun sürecektir ve birkaç kere bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.

 • Ailenizle ve arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde rahatça yazışabilir veya konuşabilirsiniz.
 • Microsoft tarafından üretilen bu işletim sistemi oldukça hızlıdır.
 • Eğer daha önce belirttiğimiz gibi bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız görseldeki büyük ihtimalle gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.
 • Sadece iş ve eğitim için değil, oyun için de kullanılır.
 • Windows 10 Pro, bu cihazlarda sıklık kullanılan işletim sistemlerinin başında gelir.

Windows 10 Pro, bu cihazlarda sıklık kullanılan işletim sistemlerinin başında gelir. Güvenlik özellikleriyle öne çıkan Windows 10 Pro’nun genel özellikleri şu şekildedir Yüksek hızlı performansa sahiptir. Ürünlerin yasal olduğunu anlayabilir ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazınızı tehlikeli uygulamalardan, sitelerden ve dosyalardan koruyan sistem ve tarayıcı denetim özelliği vardır.

Adım #3: İndirdiğiniz Windows 10 kurulumu dosyasını çalıştırın.

Her evin olmazsa olmazı haline gelen bilgisayarlar, gelişen teknolojiyle birlikte yeni sürümleri de beraberinde getirir. Microsoft tarafından üretilen bu işletim sistemi oldukça hızlıdır. Eşsiz sürümü ve yazılımıyla dikkatleri üzerine çeker. İnsanlar, bilgisayarlarının hızlı ve hafızasının yeterince fazla olmasına oldukça dikkat ederler. Bu yüzden eğitim, bilimsel araştırma ve fotoğraflarınızı saklamak için kaliteli ve hafızası yüksek bilgisayarlar tercih edebilirsiniz. İnsanlar bilgisayar tercih ederken hafıza, hızlılık ve kalite gibi özelliklerin yanı sıra sürüme de bakarlar.

Ayrıca, müşterilerin yorumlarını okuyup gerçek deneyimlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Microsoft’un kendini yenileyerek her sene geliştirdiği kaliteli seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Hem üretkenliği hem de enerji verimliliğini ön planda tutan Windows 10 Pro özellikleri ile öne çıkar. Oldukça gelişmiş işlemcilere sahip bu sistem geniş depolama alanına ve yüksek hızlı belleğe sahiptir.

Desteklenmeyen Bilgisayara Windows 11 Nasıl Yüklenir?

Ayrıca, kötü amaçlı dosyalara karşı korunmanıza yardımcı olmakla beraber virüs tehditlerini önleyici uygulamalar içerir. Birçok farklı sekmeyi aynı anda ekranda tutan özelliğiyle ilgilendiğiniz işinizde size kolaylık sağlar. İstediğiniz sekmeleri seçebilir ve yalnızca bu sekmelerle ilgilenebilirsiniz. Önemli bilgi ayarları ve bildirimler tek bir alanda bulunur. Ayrıca bu sistemde virüs tehditlerine ve dikkat dağıtan dosyalara karşı engelleyici özellik bulunur.

 • Uygun fiyatlı ve çok sayıda özelliği bir arada bulunduran bu sistem, sizin ihtiyaç ve ilginize göre tasarlanır.
 • Bu kod sayesinde her hangi bir virüs bilgisayarıma bulaşmış mıdır?
 • Henüz teknik önizleme aşamasında olduğu için satışı söz konusu değil ancak önümüzdeki yıl raflardaki yerini alacak ve Windows 10’u 2015 yılında satın alabileceksiniz.
 • Ayrıca bu sistemde virüs tehditlerine ve dikkat dağıtan dosyalara karşı engelleyici özellik bulunur.

Rica ederim, kesinlikle bedava varken ücretliye ne gerek var.. İyi niyetiniz için ve de detaylı görsel anlatımınız için teşekkür ederim. Yöntemi sanal makinede uyguladım, uygulamanın ardından sonraki ilk dakikalarda çalışıyor. Ertesi gün de çalışmaya devam ederse tekrar yorum yazacağım. Windows 10 etkinleştirme işleminin tamamlanması için son olarak komut isteminde “slmgr /ato” komutunu çalıştırmamız gerekmekte. Bu koduda doğru bir şekilde çalıştırdıktan sonra aşağıdaki mesajı alacaksınız ve Windows’unuz artık kullanıma hazır hale gelecek.

Sistem Toplama Sonrası Neler Yapmalısınız?

Windows 10 Pro 128 bit işlemciye sahip olmasa da 64 bitle yeterli performansı sergiler. Windows 10 pro işletim sistemi eşsiz hızı, güvenilirliği ve birçok alternatif özelliği ile günümüz teknolojisine yön verir. Yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmaz izi olduğundan oldukça güvenlidir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler çalışmanız gerektiğinde bile yüksek derecede konfor sağlar. Sevdiğiniz bir dizi ya da filmi izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

 • Kurulum güncelleştirmeleri denetleyecek ve bu esnada yeniden başlayacak.
 • Merhaba, büyük ihtimalle kullandığınız windows sürümü veya işlemi yanlış yaptığınız için olmamıştır.Windows 10 yükleyerek tekrar deneyin.
 • İlgi ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli uygulamaları güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.
 • Kabul Et’i seçerek, bu beyanı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul etmiş olursunuz.

İstediğiniz uygulamaları arama motorundan kolaylıkla bulabilirsiniz. Microsoft, geliştirilen birçok yeni özellikleri ve uygulamaları sizin beğeninize sunar. Ayrıca ürünler güvenlik kontrolü, oyun modu ve gece ışığı gibi özellikleriyle konforlu vakit geçirmenize olanak sağlar. Müşterilerin ihtiyaç ve ilgisine uygun olarak üretilen bu sistem harika yenilikleri bir araya getirir.

Yüksek Güvenilirliğiyle Windows 10 Pro

Halil Bey bundan 5-6 sene önce indirdiğim bir programdan virüs bulaştı bilgisayarıma. Birçok fotoğraf ve video dosyam shadow uzantılı oldu. Bu tarz fidye virüslerinin çözümü bulunuyor normalde ama benimkinin çözümü bulunmadı daha. Öğretmenim öğrencilerimle çektiğim fotoğraflar vardı.

1win güvenilir mi

Trendyol’dan ihtiyacınıza veya ilginize göre olan ürünleri filtreleme ve sıralama özelliğiyle sınırlandırdıktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturabilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Küreselleşen dünyada teknolojinin insan hayatındaki yeri ve önemi günden güne artmaya devam eder. Bu sayede elektronik cihazların evlerdeki ve iş yerlerindeki rolü de artar. Bilgisayarlar ilkokul, ortaokul ya da lise düzeyinde öğrenim gören öğrenciler için de benzer şekilde zaruri bir ihtiyaçtır. Özellikle üniversite öğrencileri okudukları bölüm her ne olursa olsun, öğrenim gördükleri süre boyunca bir bilgisayara ihtiyaç duyarlar.

Ücretsiz Windows 10 yükseltmesi nasıl yapılır?

Bu sistem, güvenlik ve gizliliğinizin korunmasına önem verir. Cihazınızı tehlikeli sitelerden ve dosyalardan koruyan uygulama ve tarayıcı denetim özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sistem, cihazı başka bir cihazla sorunsuz bir şekilde eşleştirebilecek şekilde tasarlanır. Ailenizle ve arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde rahatça yazışabilir veya konuşabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaç ve ilgisine uygun üretilen bu sistem harika yenilikleri bir araya getirir.

 • Bu menüde aktivasyonu kontrol ettikten sonra varsa bekleyen Windows 10 güncellemelerinizi de yapabilirsiniz.
 • Bildiğiniz üzere Microsoft 2016 yılının Haziran ayında tüm kullanıcılara sunduğu ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifini sonlandırmıştı.
 • Yolculuk sırasında bile masaüstünüzü bağlayabilir ve oturum açabilirsiniz.

Trendyol, müşterilere sunulan yorumlar bölümünden ürün hakkında fikir edinmenizi sağlayarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ürünlerin özellikleri detaylı bir şekilde müşterilerin erişimine sunulur. Geniş ürün skalası aradığınız çeşidi bulmanıza yardımcı olur.

Adım #9: Etkinleştirme sekmesine girin ve Windows 10 sürümünü etkinleştirin.

Kabul Et’i seçerek, bu beyanı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul etmiş olursunuz. Oldukça küçük boyuta sahip olan bu Windows 10 kurulumu dosyası indikten sonra basit bir şekilde çift tıklayarak bu dosyayı çalıştırıyoruz. Karşımıza çıkan kullanım şartlarını ve bilgilendirmeleri kabul ettikten sonra bir sonraki adıma geçiyoruz. Merhaba Hanifi, senin için bu hatayı biraz araştırdım ve bu hata genellikle lisans sorunları veya gücenlleme sorunlarından kaynaklanıyormuş.

Sistem, üstün performansın yanı sıra yüksek güvenilirliğiyle de dikkatleri çeker. Dayanıklı yapısı ve pil tasarrufu sayesinde daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Sistem, yeni teknolojilerle zarif tasarımları bir arada buluşturan uygulamalarıyla hem ihtiyacınıza hem de zevkinize hitap eder. Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu işletim sistemi, müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Ayrıca bu ürünler, kötü amaçlı yazılımların ve yasal olmayan uygulamaların yüklenmesini engeller.